Komunikat po spotkaniu z przedstawicielami pracodawcy w ramach prowadzonego sporu zbiorowego z żądaniem wzrostu wynagrodzeń zasadniczych.

Negocjacje Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy
W dniu 17 czerwca br. odbyło się zapowiadane z początkiem miesiąca spotkanie pracodawcy z przedstawicielami organizacji związkowych.